ZAVOLAJTE NÁM

 


  +421 905 410 728

  OTVÁRACIE HODINY

Pon - Štvt. 8:00 - 15:30
Piatok 8:00 - 13:00
Sob., Ned. Zatvorené
 

  NAPÍŠTE NÁM


  info@12volt.sk

Tipy na vianočné darčeky z našej ponuky autodoplnkov

 alkohol tester  1. Alkoholtester  (darček od 7,20€)  

 Alhohol za volant nepatrí. Praktický darček pre motoristov, ktorý chcú mať úplnú istotu bezpečnej jazdy aj po rušnejšej noci.

NÁŠ TIP: vysoko kvalitný a dizajnovo zaujímavý alkohol tester V-Net Al-5500

 Nasa ponuka
2.Výhrevný poťah do auta (darček od 9,48€ do 44€)  

Perfektný darček, ktorý poteší snáď každého vodiča a aj jeho spolujazdca je výhrevný poťah. K jeho kúpe nepotrebujete snáď okrem farby interiéru vozidla, vedieť žiadne ďalšie informácie o aute. Jednoduchý, ale pritom v zime veľmi príjemný darček Vám zabezpečí, že si na Vás obdarovaný spomenie pri každom posadení sa na vyhriate sedadlo.

NÁŠ TIP: vysoko kvalitné exkluzívne autopoťahy nemeckej značky Waeco.
Nasa ponuka
  3. Autopoťahy (darček od 24€)  

Zaujímavý darček, ktorý môže spríjemniť a spestriť interiér vozidla. Odporúčame kvalitné autopoťahy značky Walser. Vyberte si z množstva farebných vyhotovení.

NÁŠ TIP: K  najpredávanejším z našej ponuky patria modely Elegance, Pineto Premium, Dubai a Nappa Touch
Nasa ponuka
  autovysava 4. Autovysávač (darček od 10,5€)  

Praktický darček, ktorý sa hodí takmer každému. V každom aute sa zíde, no ocenia ho najmä rodičia detí, ktorí majú o nečistoty a omrvinky  v aute pravidelne postarané. 

NÁŠ TIP: kvalitný autovysávač Cyclonic Power
Nasa ponuka
   5. Vešiak do auta  (darček od 5€)  
Elegantným a účelným doplnkom do auta pre všetkých týh, ktorí pravidelne nosia obleky je určite vešiak do auta. Už len rozhodnúť sa, či má byť vo vyhotovení chróm alebo aj v kombinácii s drevom

Nasa ponuka
     
6. Kožený poťah volantu  (darček od 26€)  
Luxusný kožený poťah volantu Maria Cavallo poteší asi každého vodiča. 99% volantov osobných vozidiel má veľkosť A. Jedná sa o poťah z kvalitnej teľacej kože, s dlhou životnosťou. Bráni šmýkaniu rúk na volante, je naozaj ale naozaj veľmi príjemný na dotyk. Jeho prednosti oceníte ako v zime tak aj v lete. V zime cca 5 min. po spustení kúrenia, poťah okamžite začne naberať teplo. V lete sa tento luxusný poťah neprehrieva ani na priamom slnku Nasa ponuka
  Sada na renovaciu svetiel  7. Sada na leštenie a renováciu svetlometov  (darček od 13 €)  
V prípade potreby navrátenia čírošti svetlometov a šetrného odstránania povrchových nedostatkov odporúčame Sadu na leštenie Carex. V prípade odstránenia hlbokých škrabancov, vrypov, jamiek - pre povrchy poškodené do hĺbky odporúčame Sadu na renováciu.  Nasa ponuka
 autonabíjačka 8. Nabíjačky autobatérií  (darček od 18 €)  

Ocenia všetci motoristi, jedná sa o nevyhnutnú súčasť pre starostlivosť vozidla. Každú batériu je nevyhnutné raz za čas dobíjať.

NÁŠ TIP: Víťaz viacerých medzinárodných testov CTEK MXS 5.0 NEW - nabíja aj bez potreby demontáže autobatérie z vozidla, klasické = kvapalinové aj gélové batérie.

 Nasa ponuka
  9. Magnetický nosič na lyže alebo snowboard (darček od 39,90 € )  

Často počujete sťažovanie sa, že okrem lyží alebo snowboardu sa už nezmestí do auta žiadna batožina a občas ani iný člen rodiny alebo nebodaj kamaráti, všade máte vodu z roztopeného snehu alebo aj trochu blata... Magnetické nosiče lyží a snowboardov si jednoducho v prípade potreby upevníte na ľubovoľné auto (ktoré nemá strešné okno) a už ostáva len naložiť lyže alebo snowboardy a hurá sa na zasnežený svah.  

NÁŠ TIP: magnetický nosič Aconcaqua, ktorý je vhodný na 2 snowboardy alebo 3 páry lyží.

 Nasa ponuka
 lakťová opierka 10. Lakťová opierka (darček od 12,6 €)  
Lakťová opierkamôže byť ideálnym riešením pre jej komfortné opretie v priestore medzi sedadlami. Okrem stabilnej podpory ruky je aj praktická, keďže v jej útrobách je úložný priestor na to množstvo prepotrebných drobností, ktorá sa povaľujú na prístrojovej doske. Či už sa rozhodnete pre univerzálne, vhodné do takmer ľubovoľného auta, alebo luxusne vyhotovené originálne s montážnou predprípravou pre konkrétne vozidlo s výsledkom bude spokojný nie len vodič ale aj spolujazdec.

NÁŠ TIP:  Originálne lakťové opierky značky Armster sú praktické, kvalitné a luxusné zároveň, prekvapia Vás svojimi funkciami.

 Nasa ponuka
     

Dúfame, že sa nám podarilo ponúknuť Vám inšpiráciu pri výbere tohtoročných vianočných darčekov. V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností pri výbere vhodného produktu Vám radi pomôžeme a zodpovieme Vaše otázky e-mailom: info@12volt.sk alebo na telefónnom čísle 0905 410 728.

A ak by obdarovaný náhodou nebol s výberom darčeka spokojný, alebo ste zvolili nevhodnú veľkosť či farbu, v termíne do 10.01.2019 Vám nepoužitý tovar zabalený v pôvodnom balení radi vymeníme za iný druh tovaru alebo ponúkneme vrátenie peňazí.

Na využitie tejto predĺženej možnosti vrátenia tovaru uveďte do kolónky "poznámka" v objednávke text "VIANOČNÝ DARČEK"

Not cacheable